neděle 15. března 2015

Studijní návštěva Birminghamu


5.-9. května 2015 proběhne studijní návštěva Birminghamu, které se můžete účastnit! Součástí návštěvy bude také návštěva univerzit v Cheltenham Spa a Leicesteru.

Účelem studijní návštěvy je propagovat na těchto institucích práci s mládeží na mezinárodní úrovni a interkulturní kompetence. Prostřednictvím propojení programů zabývajících se prací s mládeží a komunitní prací v rámci programu Erasmus+ mládež, evropské mládežnické politiky a školicí strategie cílí projekt studijních návštěv na uznání neformálního vzdělávání a větší míry profesionality pracovníků s mládeží.

Projekt navazuje na školení „Formal and Non-Formal Education of Youth Workers“, které se na podzim roku 2014 uskutečnilo na Slovensku. Je také propojeno se školením „Among Others“, na němž spolupracují národní agentury ČR, Maďarska, Irska, Polska a Velké Británie.

Studijní návštěva proběhne v přednáškách o práci s mládeží na těchto univerzitách:
  • Newman University (Birmingham)
  • University of Gloucestershire (Cheltenham Spa Campus)
  • De Montfort University (Leicester)
  • University College Birmingham 

Studijní návštěva se uskuteční ve Velké Británii 5. - 9. 5. 2015.

Více informací získáte na portálu SALTO. Všem účastníkům bude plně hrazeno ubytování a strava. Podmínky účasti na školení programu Erasmus+: mládež si můžete pročíst v Pravidlech a podmínkách.
Máte-li zájem, vyplňte přihlašovací formulář nejpozději do 12. března 2015.

S případnými dotazy o školení se můžete obracet na Vendulu Venclíkovou (vendula.venclikova@dzs.cz)

Zdroj: http://eurodesk.cz/

Žádné komentáře:

Okomentovat