sobota 14. července 2012

Zúčastněte se soutěže s NICM

Národní informační centra mládeže (NICM) vyhlásila na léto 2012 "infocatchingovou" soutěž Najdi-odpověz-vyhraj. Jedná se o obdobu klasického geocatchingu, při kterém ovšem nehledáte normální "kešky," ale zalaminované kartičky formátu A6 s otázkami. Stačí jich najít 5 a správné odpovědi poslat do konce srpna na adresu soutez@nicm.cz. Vždy je nutné uvést spolu s odpovědí i číslo otázky. Je možné zaslat i více než 5 odpovědí, v tom případě máte větší šanci na výhru. Navíc ten, kdo pošle nejvíc správných odpovědí, získá zvláštní cenu. Správné odpovědi budou slosovány 6. září 2012 při oslavách 20 let NICM. Soutěž probíhá od 1. 7. 2012 do 31. 8. 2012.
A co můžete vyhrát? První cenou je zpáteční jízdenka Student Agency do kterékoli evropské destinace, kam Student Agency jezdí, druhou digitální fotoaparát FujiFilm. Zvláštní cenou pro toho, kdo najde a zodpoví nejvíce otázek, je digitální fotoaparát.
Úplná pravidla soutěže najdete zde, stejně jako průběžně doplňovaný seznam míst s "Infocache". Pro zapojení do soutěže nepotřebujete mít GPSku, místa jsou popsána i slovně.

Žádné komentáře:

Okomentovat